Absolutnie to jakość robi robotę

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy nasz cennik. Zanim jednak do niego przejdziemy, poniżej mały wstęp, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy. Szukasz bardzo dobrej firmy? To sprawdź opinie – wiarygodne źródło informacji.

Jesteśmy jedyną firmą w Trójmieście zajmującą się czyszczeniem tapicerki meblowej oraz wykładzin dywanowych, mająca równocześnie najlepsze opinie w Trójmieście – nota 5.0/5.0 Google na podstawie już ponad 300 wystawionych opinii na terenie Trójmiasta. To również jeden z najlepszych wyników w Polsce. Jesteśmy wiarygodni.

Jesteśmy w stanie zagwarantować, że jeżeli naszą chemią i metodami czyszczenia nie poradzimy sobie z jakąś plamą czy zabrudzeniami (a mamy wybrane produkty najlepsze z najlepszych) – to już żadna inna chemia nie da rady. Pod kątem chemicznym udowodnimy to w sposób naukowy.

Mamy wszystko co potrzebujesz – Posiadamy chemię super delikatną – naturalną BIO na bazie roślin, mamy do każdego rodzaju materiałów, jak również o absolutnej mocy usuwania brudu i plam.

Jako jedyni mamy największy wybór opcji dodatkowych (patrz pod cennikiem). Mamy przetestowane kilkadziesiąt różnych najlepszych chemikaliów różnych marek a nie jednej marki – wybraliśmy kilkanaście najlepszych z najlepszych.

Jako jedni z nielicznych mamy specjalny preparat, który usuwa roztocza oraz bakterie, wirusy, mikroorganizmy z całej kanapy, dywanu czy materacu (czyli również to co jest pod materiałem np. w gąbce). Sama lampa UV lub pranie chemiczne materiału usuwa głównie z wierzchu bakterie i mikroorganizmy (co jest trochę bez sensu), my potrafimy usunąć wszędzie.

Prosimy o zapoznanie się z zakładką „dlaczego my”, gdzie znajda Państwo więcej informacji na jaką jakość usług mogą Państwo liczyć. Każdy może pisać wiele, ale sprawdzić wiarygodność można w jeden sposób zgodnie ze słynnym powiedzeniem  „po czynach ich poznacie a nie po słowach” – nas można poznać po czynach i po opiniach.

firma godna zaufania
Pranie dywanów

pranie dywanów

9 zł brutto za m2 (wszystkie rodzaje)

Pranie wykładzin

pranie wykładzin

9 zł brutto za m2 (wszystkie rodzaje)

Pranie tapicerki meblowej

pranie tapicerki

kanapa bez boków (podłokietników) - 80 zł
kanapa z bokami - 100 zł
kanapa narożna - 140 zł

Czyszczenie materacy

pranie materaców

jedna strona 70 zł brutto
dwie strony 100 zł brutto szt.

Pranie i czyszczenie foteli

pranie foteli

fotel 60 zł brutto szt.

pranie tapicerek krzeseł

pranie krzeseł

pranie krzeseł: 15 zł brutto szt.
pranie krzeseł tapicerowanych
w całości: 30 zł brutto

Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej

pranie tapicerki samochodowej

pranie tapicerki samochodowej
(2 fotele + kanapa) - 180 zł.
Pozostałe za dopłatą. Nie pierzemy podsufitówki.

Pranie innych materiałów

pranie pozostałych

cennik prania innych rzeczy do uzgodnienia

Nie czyścimy skór ale możemy polecić firmę „pionierską” z zakresu czyszczenia skór

Usługi za dopłatą:

– Poduszki i zagłówki czyszczone po bokach lub obustronnie (w tym od kanap) – dopłata 8 zł szt.

– Jeżeli kanapa posiada materac do spania wielkości podobnej do siedziska lub kanapa jest modelem rozkładanym – dopłata 30 zł.

– Usuwanie moczu,zapachów, wymiotów, kału, odorów – za dopłatą wyceniane na miejscu.

– Użycie chemii niestandardowej tj BIO – za dopłatą wyceniane na miejscu

– Użycie chemii niestandardowej ekstremalnie mocnej – za dopłatą z uwagi na użycie środka ochrony materiału – wyceniane na miejscu

– Pranie niestandardowych miejsc w kanapie – dokładnie tyłu kanapy który przylega do ściany – za dopłatą która jest wyceniana na miejscu w zależności od powierzchni (w 99% przypadkach ta część jest czysta i nie wymaga czyszczenia lub konstrukcja kanapy uniemożliwia czyszczenie) 

Opcje dodatkowe

Za niewielką dopłatą, możemy zaproponować dodatkowe opcje, które zastosujemy na danej tkaninie podczas czyszczenia.

 

1. Dodatek do ożywienia koloru tkaniny, przyspieszacz schnięcia – do tapicerek, dywanów, wykładzin itp. ,

– ożywia kolor tkaniny oraz chroni materiał przed wyblaknięciem na skutek szkodliwego promieniowania słonecznego UV,
– wyprana tkanina wysycha znacznie szybciej,
– w przypadku dywanów, zwłaszcza wełnianych, polecamy obowiązkowo.

2. Dezynfekcja + eliminator zapachów

– eliminacja 99,9999% bakterii, wirusów, alg, grzybów i innych szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Zabija organizmy E.coli, aeruginosa, hirae i inne,
– eliminacja nieprzyjemnych zapachów (gotowania i zapachu zwierząt domowych, tytoniu, moczu, wymiocin, odchodów, chemikaliów, spowodowanych procesami gnilnymi oraz innymi).

3. Neutralizator alergenów roztoczy kurzy domowego – idealna opcja dla alergików i nie tylko.

– usuwa alergeny kurzu domowego i roztocze,
– można używać również bez czyszczenia chemicznego np. na materacach (materac wysycha w godzinę, czas trwania to tylko 5 min),
– obniża ryzyko rozwoju uczulenia, zwłaszcza u dzieci,
– wspomaga leczenie objawów choroby alergicznej,
– jednorazowe użycie zapewnia długą 6 miesięczną ochronę (roztocza nie pojawiają się),
– dla dzieci i dorosłych – w celu ochrony przed rozwojem lub zaostrzeniem choroby alergicznej,
– można używać na tapicerce, dywanach, materacach, wszelkich materiałach tekstylnych,
– bezpieczny dla zwierząt i ludzi, skuteczność potwierdzona badaniami, posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.
– nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników: INCI: hypromeloza, poli(alkohol winylowy), kwas cytrynowy, mirystynian izopropylu, benzoesan benzylu, krzemionka koloidalna. (Przed przystąpieniem pracownika do neutralizacji alergenów, klient jest zobowiązany poinformować nas jeżeli jest uczulony na jedno lub kilka z powyższych

4. Pachnąca tapicerka

– oferujemy dodatki zapachowe na bazie dezodorantów,
– wspomagają one eliminację nieprzyjemnych zapachów,
– do wyboru zapach limonki, wiśni, morski – zapytaj, jaki posiadamy aktualnie.

5. Inne preparaty

z uwagi, że jako jedyni na rynku posiadamy tak liczne preparaty – informacja o pozostałych na miejscu u klienta.

Roztocze kurzu domowego (mikroskopijne pajęczaki) – występują głównie w materacach sypialnych, tapicerce meblowej, dywanach i wykładzinach. Roztocza kurzu domowego, należą do najbardziej rozpowszechnionych alergenów całorocznych. Szczególnie wrażliwe na alergeny są dzieci. 1 milimetr sześcienny = do 4000 pajęczaków. Zneutralizujemy Tobie alergeny za niewielką opłatą.

Dlaczego warto systematycznie prać tapicerkę, dywany oraz używać neutralizatora alergenów

Każdy cm kwadratowy dywanu lub wykładziny jest po pewnym czasie siedliskiem około 30.000 bakterii, co stanowi 4 razy większą ilość mikrobów niż można byłoby naliczyć na tej samej powierzchni deski klozetowej. Dodatkowo dywan, wykładzina czy tapicerka to dom dla armii roztoczy – ich kolonizacja oraz odchody to główna przyczyna alergii.

Chemia którą posiadamy jest wydajna, nowoczesna i rozpuszcza ona:

mocne zabrudzenia olejowe, tłuszcze, plamy mineralne, smołę, smar, plastelinę, gumę do żucia, sadzę, kosmetyki, lakier do paznokci, pastę do butów, masło, margarynę, barwniki z mebli, farbę olejną, kredki woskowe, wosk, błoto, rdzę, świeże plamy z kawy i herbaty, plamy z mleka, śmietany, wina i większości zabrudzeń spożywczych.

Dodatkowo likwiduje:

odory dymu tytoniowego, rozkładu zwierzęcego i roślinnego, zapach moczu i wymiocin, potu, ryb, zapachy gnilne

Dla ludzi wyjątkowych

Wykonamy usługę za symboliczną kwotę 1 zł dla osób którym nadano tytuł i oznaczenie Państwowe (Order Orła Białego, Order wojenny Virtuti Militari, Order Odrodzenia Polski, Order Krzyża Niepodległości) – Cześć i chwała Bohaterom. Powyższy rabat udzielany przy zamówieniu nie przekraczającym kwoty 130zł.

Istnieje możliwość zapłaty kartą. W celu umożliwienia zapłaty kartą, prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną.

Przepraszamy, ale w uwagi na chwilowe problemy techniczne, nie jest możliwa płatność przez terminal płatniczy.

Ważne informacje: 

stosujemy cenę minimalną zamówienia usługi – zadzwoń i zapytaj jaka to kwota
1. Świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie, zatrudniamy pracowników, stosujemy najlepsze środki chemiczne, dlatego stosujemy cenę minimalną zamówienia usługi – zadzwoń i zapytaj jaka to kwota.
2. W przypadku rezygnacji klienta z usługi, klient zobowiązany jest poinformować nas o tym fakcie najpóźniej w ciągu 24 godzin przed przyjazdem w sposób pisemny na podany adres e-mail: biurotheclean@gmail.com lub telefonicznie w sposób bezpośredni (nie nagrywając się na pocztę)
3. Pranie dywanów i tkanin typu shaggy, z weluru, akrylu i innych podobnych materiałów wyłącznie na odpowiedzialność klienta. Wykonujemy czyszczenie wyłącznie metodą ekstrakcyjną.
4. Reklamacje:
Reklamacje zdarzają nam się niezwykle rzadko – nie będzie przesadą jak powiemy, że 1 na 200 klientów zgłasza do Nas reklamacje. Chcemy jednak aby każdy nasz klient bez wyjątku był zadowolony, dlatego w przypadku pojawienia się reklamacji,  wykonujemy usługę ponownie w sposób całkowicie bezpłatny dla klienta, jeżeli zgłosi nam to nawet w ciągu 7 dni od daty wykonania usługi.  Jeżeli klient zgłosi reklamację po tym terminie tj 7 dniach, możemy pobrać opłatę w wysokości 50 zł brutto za przyjazd lub 50% kwoty wcześniej zapłaconej lub odrzucić reklamację.