TheClean – Gdańsk, Gdynia

Absolutnie to jakość robi robotę

firma godna zaufania
firma godna zaufania
Pranie dywanów

pranie dywanów

7 zł brutto za m2 (wszystkie rodzaje)

Pranie wykładzin

pranie wykładzin

7 zł brutto za m2" (wszystkie rodzaje)

Pranie tapicerki meblowej

pranie kanapy

dwuosobowej: 60 zł brutto (do 150 cm dł.)
trzyosobowej: 75 zł brutto (pow. 150 cm dł.)
narożnej: 110 zł brutto

Czyszczenie materacy

pranie materaców

jedna strona 60 zł brutto
dwie strony 90zł brutto szt.

Pranie i czyszczenie foteli

pranie foteli

fotel 50zł brutto szt.

pranie tapicerek krzeseł

pranie krzeseł

15zł brutto szt.

Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej

pranie tapicerki samochodowej

pranie tapicerki samochodowej
(2 fotele + kanapa) - 130zł.
Pozostałe za dopłatą. Nie pierzemy podsufitówki.

Pranie innych materiałów

pranie pozostałych

poduchy, nagłówki od kanap - 8zł szt. materac wysuwany - 30zł szt. inne - do uzgodnienia

Opcje dodatkowe

Za niewielką dopłatą, możecie Państwo wybrać następujące opcje
dodatkowe:

1. Eliminacja 99,9999% wszystkich bakterii, wirusów, grzybów itp.
Jako nieliczni usuwamy nawet bakterie E-coli z tapicerki i dywanów.
2. Pachnąca tapicerka i dywany przez wiele dni – Posiadamy różnego rodzaju dodatki zapachowe o pięknym i przyjemnym zapachu.
3. Ożywienie kolorów tapicerki, dywanów i wykładzin – dzięki specjalnemu preparatowi na kolory.
4. Posiadamy również inne opcje dodatkowe – informacja na miejscu z uwagi na tajemnice przedsiębiorstwa.
5. Neutralizacja alergenów roztoczy kurzu domowego + 6 miesięczna ochrona za niewielką opłatą:
– Obniża ryzyko rozwoju uczulenia zwłaszcza u dzieci
– Materac sypialny, kanapa, fotel, narożnik – 25zł sztuka.
– Wykładzina i dywan – 4zł/m2, krzesła – 4zł sztuka.
6. Neutralizacja alergenów roztoczy kurzu domowego:
– Obniża ryzyko rozwoju uczulenia zwłaszcza u dzieci
– Wspomaga leczenie objawów choroby alergicznej i astmy oskrzelowej
– Jednorazowe użycie zapewnia długą 6 miesięczną ochronę
– Skuteczność potwierdzona badaniami. Bezpieczny dla zwierząt. Preparaty które posiadamy, służące do neutralizacji alergenów, zostały przebadane w testach toksykologicznych i dermatologicznych. Posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny nr PZH/HT-2700/2012

Dla kogo

– Dla dzieci i dorosłych w celu ochrony przed rozwojem lub zaostrzeniem choroby alergicznej
– Osobom, które mają zdiagnozowaną chorobę alergiczną
– Do łagodzenia takich objawów jak: kaszel alergiczny, alergiczny nieżyt nosa, alergiczne zapalenie spojówek
– Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników: INCI: hypromeloza, poli(alkohol winylowy), kwas cytrynowy, mirystynian izopropylu, benzoesan benzylu, krzemionka koloidalna. (Przed przystąpieniem pracownika do neutralizacji alergenów, klient jest zobowiązany poinformować nas jeżeli jest uczulony na jedno lub kilka z powyższych składników – pracownik ma prawo odmówić klientowi wykonania takiej usługi)

Roztocze kurzu domowego (mikroskopijne pajęczaki) – występują głównie w materacach sypialnych, tapicerce meblowej, dywanach i wykładzinach. Roztocza kurzu domowego, należą do najbardziej rozpowszechnionych alergenów całorocznych. Szczególnie wrażliwe na alergeny są dzieci. 1 milimetr sześcienny = do 4000 pajęczaków. Zneutralizujemy Tobie alergeny za niewielką opłatą.

Dlaczego warto systematycznie prać tapicerkę, dywany oraz używać neutralizatora alergenów

Każdy cm kwadratowy dywanu lub wykładziny jest po pewnym czasie siedliskiem około 30.000 bakterii, co stanowi 4 razy większą ilość mikrobów niż można byłoby naliczyć na tej samej powierzchni deski klozetowej. Dodatkowo dywan, wykładzina czy tapicerka to dom dla armii roztoczy – ich kolonizacja oraz odchody to główna przyczyna alergii.

Dla ludzi wyjątkowych

Wykonamy usługę za symboliczną kwotę 1 zł dla osób którym nadano tytuł i oznaczenie Państwowe (Order Orła Białego, Order wojenny Virtuti Militari, Order Odrodzenia Polski, Order Krzyża Niepodległości) – Cześć i chwała Bohaterom. Powyższy rabat udzielany przy zamówieniu nie przekraczającym kwoty 130zł.

Istnieje możliwość zapłaty kartą. W celu umożliwienia zapłaty kartą, prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną.

Świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie, zatrudniamy pracowników, stosujemy najlepsze środki chemiczne, dlatego stosujemy cenę minimalną zamówienia usługi – zadzwoń i zapytaj jaka to kwota.

Ważne informacje: 
1. Świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie, zatrudniamy pracowników, stosujemy najlepsze środki chemiczne, dlatego stosujemy cenę minimalną zamówienia usługi – zadzwoń i zapytaj jaka to kwota.
2. W przypadku rezygnacji klienta z usługi, klient zobowiązany jest poinformować nas o tym fakcie najpóźniej w ciągu 24 godzin przed przyjazdem w sposób pisemny na podany adres e-mail: biurotheclean@gmail.com lub telefonicznie w sposób bezpośredni (nie nagrywając się na pocztę) podajac miejsce, czas i adres gdzie usługa miała się odbyć. W przypadku kiedy nasz pracownik przyjedzie na miejsce, a usługa się nie odbędzie z winy klienta (tj nie poinformował nas o rezygnacji) pobieramy opłatę w wysokości 130 zł brutto. Jeżeli płatność odbędzie się przelewem lub gotówką w tym samym dniu w którym usługa miała się odbyć,  kwota 130 zł brutto zostanie zmniejszona do 50 zł brutto (klient płaci 50 zł zamiast 130)
3. Pranie dywanów i tkanin typu shaggy, z weluru, akrylu i innych podobnych materiałów wyłącznie na odpowiedzialność klienta. Wykonujemy czyszczenie wyłącznie metodą ekstrakcyjną.
4. Reklamacje:
Reklamacje zdarzają nam się niezwykle rzadko – nie będzie przesadą jak powiemy, że 1 na 200 klientów zgłasza do Nas reklamacje. Chcemy jednak aby każdy nasz klient bez wyjątku był zadowolony, dlatego w przypadku pojawienia się reklamacji,  wykonujemy usługę ponownie w sposób całkowicie bezpłatny dla klienta, jeżeli zgłosi nam to nawet w ciągu 7 dni od daty wykonania usługi.  Jeżeli klient zgłosi reklamację po tym terminie tj 7 dniach, możemy pobrać opłatę w wysokości 50 zł brutto za przyjazd lub 50% kwoty wcześniej zapłaconej lub odrzucić reklamację.